Genel Sekreterimiz Mehmet Zeki Küçük Yerel Basın Mensupları ile Bir Araya Geldi

Her geçen gün büyüyen ve ikili ilişkilerini geliştiren üniversitemizde yerel basınla görüşmeler hızla devam ediyor. Üniversitemizde yaşanan gelişmeleri ve değişimleri basın mensupları ile paylaşarak fikir alışverişlerinde bulunmak üzere Üniversitemiz Genel Sekreteri Mehmet Zeki Küçük ve Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Öğr. Gör. Mehmet Özdemir yerel basın temsilcilerini ziyaret etti. Belirli tarihlerde KTV ve Ahi TV, Kırşehir Çınar, Yeni Aşıkpaşa, Kırşehir Arena, Kırşehir Express, Kırşehir Aktüel, Ahi Haber, Kırşehir Hakimiyet, Kırşehir Memleket, Kırşehir Çiğdem Gazetesi ve Anadolu Ajansını ziyaret eden Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük basın temsilcileri ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Ziyaretleri sırasında yerel basın ile ilişkilerin üniversiteler için öncelikli önem arz ettiğini anlatan Küçük, bir şehrin gelişmesinde en önemli faktörün üniversiteler olduğunu söyleyerek üniversitelerin tanıtılması için de yerel basına ihtiyaç olduğunu kaydetti. Üniversitemizdeki gelişmeleri yerel basın mensuplarına anlatarak onları bilgilendiren Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, üniversitelerin önemli projeler üreterek bölgelerinin gelişmesine ve kalkınmasına katkı sağladığını söyleyerek yerel basınla iş birliği içinde olmanın şehrimiz için de önemli olduğunu dile getirdi.

Medyanın değerinin ve yaptığı işin öneminin altını çizen Mehmet Zeki Küçük, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin şeffaf, insan odaklı ve hizmet amaçlı yönetim anlayışına dikkat çekerek üniversitemizin kapılarının 7’den 70’e herkese açık olduğunu söyledi.

  2017 - 2021
Stratejik Plan
Kurum İç
Değerlendirme Raporu (KİDR)
Kariyer Planlama Öneri, İstek Formu
 
 
Öğrenci Bilgi Sistemi
Engelli Öğrenci Birimi
Erasmus - Dış İlişkiler Ofisi
Bologna Süreci
BAP Koordinatörlüğü
 
 
Eğitim Fak. Dergisi (KEFAD)
Sosyal Bilimler Enstitüsü Dergisi
İİBF Dergi
Ahi Evran Medical Journal
Kalite Koordinatörlüğü
 
 
Etkinlik Bilgi Sistemi
Pedagojik Formasyon Birimi
Gazete Dergi Arşivi
Medyada Üniversitemiz
Yemek Listesi